Vogëlushja 3 vjeçare bie nga kati i katërt, shpëton mrekullisht

12:56 / E martë, 20 Mars 2018


Një fëmijë 3 vjeç që ishte lënë në shtëpi vetëm ka rënë nga një lartësi prej katër katesh, por fatmirësisht nuk ka pasur pasoja të rënda pasi është pritur me jorgan nga disa banorë.

Dëshmitarët thanë se vajza “ra me disa përplasje” përpara se të binte në jorgan. Ajo kishte gjakderdhje në hundë por nuk kishte ndonjë lëndim.

Abuzimi me të dhënat, rritet presioni mbi Zuckerbergun

Incidenti ndodhi në një lagje banimi të Zigong në Provincën Sichuan në jugperëndim të Kinës.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400