Agim Veliu në terren, përcjellë shtruarjen e kubëzave (Foto)

15:06 / E shtunë, 11 Nëntor 2017

 

Kryetari aktual i Podujevës, Agim Veliu ka dalur sot në terren për të parë punimet në shtrimin e kubëzave që po bëhen në disa lagje të kësaj komune. Veliu nga afër ka përcjellur punimet e fundit që po bëhen kur kanë mbetur 15 ditë para balotazhit.

“Sot përcolla nga afër zhvillimin e punimeve në shtruarjen me kubëza të rrugicave në lagjet Potera, Beselica, Përvetica dhe në lagjen e Metehive, përgjatë Rrugës “Skenderbeu” në Podujevë” shkruan Veliu në Facebook.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400