Arban Abrashi bëhet baba për herë të dytë, një ditë para balotazhit (Foto)

19:15 / E shtunë, 18 Nëntor 2017

 

Kandidati i LDK-së për kryetar të Prishtinës, Arban Abrashi sot është bërë baba për herën e dytë.

 
Një gjë të tillë e ka konfirmuar vet Abrashi në një postim në facebook.

“Dua të ndajë me Ju një moment të rëndësishëm për familjen time. U bëra babë për herë të dytë!U gëzuam shumë me ardhjen në jetë të djalit tonë të dytë. Edhe Labja edhe Bebi janë mirë. Qofshin mirë dhe u gëzofshin të gjitha familjet tuaja. Ju faleminderit, të gjithëve për mesazhet!”, ka shkruar Abrashi në facebook.

Ndryshe, nesër Abrashi do të ballafaqohet me Shpend Ahmetin në balotazhin për Prishtinën.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400