Arrestimi në Francë, video që ju prek në shpirt për Ramush Haradinajn

13:22 / E premte, 06 Janar 2017

 

Aktori i njohur Kreshnik Ibrahimi, i cili  luan rolin e liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj,  ka bërë një video-monolog duke emituar përshkrimet e këtij të fundit  se si ai e ndjen veten në burgun e Francës, ku u arrestua ditë më parë.

Ibrahimi  në këtë video-monolog  ka prezantuar Haradinajn dhe pikëpamjet e tij për aktualitetin në Kosovë.

Për më shumë shikoni videon, të cilën  Kreshnik Ibrahimi e ka publikuar në Facebook.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400