Babai i Aulon Zekës ka një paralajmërim nëse Gjykata nuk e jep dënimin maksimal ndaj të akuzuarve

12:34 / E enjte, 12 Prill 2018

Afrim Zeka, babai i Aulon Zekës, ka paralajmëruar drejtësinë kosovare në rast se gjykata nuk e jep denimin maksimal për vrasësit e djalit të tij Aulonit.

Zeka, ka shkruar përmes një postimi në Facebook, se nëse nuk do të ketë denim maksimal për vrasësit e Aulonit, ai nuk do ta pranoj atë vendim.

Ja postimi i tij:

Sor nga ora 9.00 mbahet seanca ku është fjala e fundit kunder të akuzuarve për vrasjen e Aulonit tonë,shpresoj që gjykata ta shqiptoj denimin maximal siq e meritojnë përndryshe me qdo denim tjetër jasht maximalit është i papranueshëm për mua.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400