Bahtiri: Nga qytet i krimit e kontrabandës, Mitrovicën e kam kthyer në qytet të paqes

13:16 / E mërkure, 18 Tetor 2017

 

Kandidati i AKR-së për kryetar të Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka thënë që ka bërë ndryshime në të mirë të qytetit të Mitrovicës.

Në një postim % Facebook, Bahtiri shkruan që nga korrupsioni e kontrabanda e Mitrovicën e ka kthyer në qytet të paqes.

“Mitrovica nga qytet i tensioneve, korrupsionit, krimit e kontrabandës, për katër vite është kthyer në qytet me plazhet më të bukura, Liqenin Akumulues më të veçantë, fabrikën më unike, sheshin më të bukur dhe në qytet të paqes. Së bashku do t’ia kthejmë shkelqimin e dikurshëm edhe Trepçës” ka shkruar Bahtiri.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400