Bajram Gecaj ironizon me Shpend Ahmetin, e përmend edhe Rezolutën për Ramush Haradinaj

11:50 / E mërkure, 11 Janar 2017

Notice: Undefined index: query in /home/infopress/public_html/assets/plugins/facebook-video-embed/facebook-video-embed.php on line 63

Notice: Undefined variable: v in /home/infopress/public_html/assets/plugins/facebook-video-embed/facebook-video-embed.php on line 65

Notice: Undefined offset: -1 in /home/infopress/public_html/assets/plugins/facebook-video-embed/facebook-video-embed.php on line 67

 

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: info@gazetainfopress.com, Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400