Behgjet Pacolli publikon foto të pa parë me herët, thotë se ka mall (Foto)

16:54 / E shtunë, 10 Shkurt 2018

 

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka publikuar një foto të pa parë më herët.

Është kjo foto e bitit 1990, kur oda e Pacollit ishte një nga qendrat e lev ikjes Rugoviane.

Ai thotë se babai i tij ishte mbështetës fanatik i Presidentit Historik, Ibrahim Rugovës.

“Dëshiroj të ndajë me ju diçka që nuk është publikuar më parë. Në vitin 1990, oda ime ishte një nga qendrat e lëvizjes Rugoviane. Përveç pajtimit të gjaqëve, aty u mbanin edhe takimet e rregullta të LDK-së, në atë kohë. Babai im i ndjerë ishte mbështetës fanatik i Ibrahim Rugovës. E kujtoj me mall këtë fotografi” ka shkruar Pacolli në facebook.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400