Berisha publikon videon prekëse te familjes së varfër

10:38 / E martë, 27 Shkurt 2018

Ish kryeministri Berisha ka punlikuar një video shokuese.

Protagonistë janë një familje nga fshati Maqellarë i Dibrës.

Ata jetojnë në skamje totale dhe Rama u ka ndërprerë ndihmën ekonomike.

.

Ja kujt i ndrepret ndihmen ekonomike Edvin Kristaq Rama! Miq, ju ftoj te ndiqni kete video, nder me tronditset te mjerimit ekstrem te familjes se Zilije Gjonit, Maqellare! sb

Publié par Sali Berisha sur mardi 27 février 2018

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400