Deputeti i LVV’së i shanë me teze komentuesit

19:01 / E premte, 17 Nëntor 2017

 

Deputeti i VV’së, Fisnik Ismaili, nuk e ka ndërmend te heq dorë nga gjuha e tij fyese dhe banale. Ai tashmë po i shanë me familje edhe komentuesit në Facebook. Kështu ka vepruar sot në dy raste.

Fisnik Ismaili i VV’së nuk mund ta durojë askënd nëse shpreh ndonjë mendim kundër tij. Ai në momentin e parë shpreh arrogancë dhe sharje ndaj çdo personi kundërshtues.

Vetëm sonte Ismaili në dy raste në Facebook ka sharë me teze.

“ Nji fote të tezes tende kah me ngushëllon për humbje” ka shkruar Ismaili në një koment.

Derisa një nja përgjigje tjetër ai i është shprehur në këtë mënyrë:

“Foto nuk me kryen punë, e vërtetë, amo tejza jote me kryen”, ka shkruar deputeti i VV’së.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400