Deputeti socialist sulmon Policinë e Shtetit

07:57 / E mërkure, 02 Maj 2018

Deputeti socialist Pjerin Ndreu pasi ka ngelur në trafik në aksin rrugor Milot-Rinas, ka hapur Facebook dhe ka sulmuar policinë e Shtetit.

Ndreu, përmes një statusi në profilin e tij në Facebook, thotë se kishte kohë që nuk kishte parë trafik të tillë, duke e quajtur si të papranueshme këtë situatë.

Postimi i plotë

Nje super kaos ne trafik, Milot-Mamurras- Fushe Kruje deri ne Rinas. Me duket se 1 maji paska qene pushim per policet qe rralle shihej ndonje. Kete rromuje se kam pare kurre sa mbaj mend as ne pikun e pushimeve ! Se di ca ju kushton 3-4 komisariateve te policise te zbarkojne me forca per te neutralizu situaten ?! E papranueshme dhe e papergjegjshme kjo situate.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400