Deputeti i Vetëvendosjes ironizon me Ramush Haradinajn

12:26 / E shtunë, 06 Janar 2018

 

Përçarjet dhe largimet e kohëve të fundit nga Lëvizja Vetëvendosje mund ta largojnë vëmendjen nga kundërshtimi që kjo parti opozitare i bën qeverisë Haradinaj dhe politikave të saj.

Kështu mendon edhe njëri nga deputetët e kësaj partie, Fisnik Ismaili.

Ai ka thënë që kryeministri Ramush Haradinaj momentalisht mund të shkojë edhe në Maldive dy javë, sepse askush nga kjo parti nuk do të kujtohet për të.

Shkrimi i plotë:

“Rambo, çu therrja n’Maldive nja dy javë, se qysh është çue Lëvizja tuj u marrë me vetveten n’publik, tybe n’i kujtohet kujt për ty”.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400