Deputetja e AAK-së tallet keq me Bajram Gecajn e LDK’së

20:10 / E shtunë, 10 Shkurt 2018

 

Deputetja e AAK’së, Time Kadrijaj është tallur me anëtarin e LDK’së, Bajram Gecaj. Kadrijaj në një status në Facebook ka thënë se Gecaj është njeriu më i pavotuar në parti.

“Njeriu me i pavotuar i LDK-se, (Bajram Gecaj) hala po flet ne emër të LDK-së”, ka shkruar ajo në Facebook.

Kujtojumë se Ish-zv.ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj, nuk i mjaftoi zhurma që krijoi në qeverinë Mustafa, për të fituar simpatinë e elektoratit. Ai nuk arriti të marrë mjaftueshëm vota për të hyrë në Kuvend.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400