Deputetja pyet: Pse flamuri po vendoset në terr, nga kush po frikësoheni!

20:09 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar pas tentimeve për ta vendosur Flamurin e Kosovës tek rrethi.

Musliu ka pyetur se flamuri po vendoset natën dhe se nga kush po frikësohen, transmeton Indeksonline.

“Pse Flamuri i Kosovës po vendoset neper terr? Nga kush po frigoheni? Kemi apo nuk kemi Shtet???” ka shkruar ajo në facebook.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400