E dhimbshme: Gruaja e Haradin Bales festoj ditëlindjen dje, ja si e uroj ai

13:51 / E mërkure, 31 Janar 2018

 

Njëri nga ish luftëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Haredin Bala ka ndërruar jetë sot. Ai ishte edhe i akuzuar nga Gjykata e Hagës bashkë me Fatmir Limajn, por që atë e dënuar me 13 vjet heqje lirije.

Ai dje bashkë me bashkëshorten e tij dhe fëmijët kishin festë në familje. Ishte ditëlindjen e bashkëshortes se tij, dhe ai zgjodhi fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten e tij.

Ja mesazhi i tij:

Ti je ajo qe gjithemon me dhe shpres per te jetuar ku ne sebashku krijuam nji familje me femijet tan me te dashur qe kemi

Andaj urime urime gezofesh edhe shum tjera edhe me te lumtura se gjer me tani ne familje .

Je nji grua,nen qe se kishe te leht sa fati e deshti qe per nji koh 10 vjeqare ishe ti vet nen dhe baba i femive

Paq shendet dhe lumturi gjithemon e jet ne familje

Rrespek dhe dashuri per jet

Image

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400