Fisnik Ismaili godet përkrahesit e Kurtit: Babë i thuhet atij që ta ka q* nanën

12:28 / E mërkure, 24 Janar 2018

 

Deputeti i LVV-së, duket se nuk ka të ndalur me luftën kundër atyre që kanë filluar ta sulmojnë së fundi.

Një koment i Ismailit ka bërë që të merr shumë reagime nga ndjekësit e tij.

”Babë i thuhet atij që ta ka q* nanën”, është një përgjigjie e Ismailit dhënë një komentuesi.

Kujtojmë se në dhjetor të vitit të kaluar në Vetëvendosje shpërthej një krizë e madhe, pas një bisede që ishte bërë në Viber, e cila pastaj bëri që të japin dorëheqje kryetari, nënkryetarja dhe shumë anëtarë të tjerë të saj.

Në anën tjetër të dielën e kaluar Albin Kurti fitoj zgjedhjet në Vetëvendosje për ta udhëhequr këtë subjekt politik për 4 vite.

Ai ishte i vetëm në garë, ku fitoj mbi 98%.GN.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400