Ish- kandidati i VV-së për Mitrovicën, Fehmi Ferati ‘fyen’ rëndë komëntuesit në rrjetin social

16:01 / E hëne, 13 Nëntor 2017

 

Ish-kandidati i VV-së për Mitrovicën, kantautori I njohur Fehmi Ferati, në një shkrim të botuar në një nga mediat virtuale, në lidhje me paralajmërimin e tij për padi ndaj kandidatit të AKR-së Agim Bahtiri, ka ofenduar komentuesit që kishin komentuar për këtë lajm.

Ai iu ka thënë atyre fjalë fyese ndërkohë që ka pasur reagime të shumta nga shumë individ të tjerë të cilët nuk kanë ngurruar të tregojnë arsyet e dështimit të Feratit, për garën në Mitrovicë.

Kujtojmë se Fehmi Ferati, arriti të marr në Mitrovicë 4 mijë e 766 vota, të cilat nuk e klasifikuan në garën për balotazh në Mitrovicë.

Për më shumë ndiçni komentet ku Ferati është shprehur me arrogancë ndaj komentuesve:

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400