Ish presidenti, Fatmir Sejdiu flet për gjendjen shëndetësore pas operimit që pati

11:49 / E mërkure, 11 Tetor 2017

 

Ish Presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu ditë më parë ka pasur një ndërhyrje kirurgjike.

Ai ka thënë se tash po ndjehet më mirë dhe se për pak kohë do t’u kthehet aktiviteteve të përditshme, njofton Klan Kosova.

“Të dashur miq,

Ju falënderoj të gjithëve për kujdesin dhe kurajën që më dhatë që të kapërcej këto ditë një sfidë te papritur shëndetësore”, ka shkruar ai në Facebook.

“Tani ndjehem mirë dhe për pak kohë do t’u kthehem aktiviteteve të përditshme”.

“Me këtë rast falënderoj ekipin mjekësor të udhëhequr nga Dr.Besnik Kojçiqi për ekspertizën e treguar për shërimin tim”, ka shtuar ai.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400