Ja çfarë përkrahje ia jep kunata Ramush Haradinajt për kryeministër

09:49 / E enjte, 18 Maj 2017

 

Lola Haradinaj është bashkëshortja e deputetit Daut Haradinajt. Edhe ajo është përfshirë në çështjet e fundit në Kosovë.

Ajo duke komentuar deklaratën e kunatit të saj, Ramush Haradinaj, ka thënë se një kryeministër i tillë i duhet Kosovës.

Një kryeministër i pastër, i fuqishëm dhe i denjë që përjetsisht e ka mbrojt të drejtën e kombit tonë, thotë ajo.

“Fazën në t’cilën po kalon Kosova, me rrëzu demarkacionin, asociacionin, me ndërru kushtetutën e me kriju ushtrinë, mi vazhdu bisedimet në Bruksel, me i zbrabs pretendimet e Vulinit, Vuçiqit e Nikoliqit na duhet vetëm një kryeministër i pastër, i fuqishëm dhe i denjë që përjetsisht e ka mbrojt të drejtën e kombit tonë. Kosova vazhdon me pas nevojën e komandatave. Pra kufiri osht ne kufi nëse e dëgjuat sot: ne kullë dhe Zhlep #RamushHaradinaj”, shkruan ajo në Facebook.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400