Ja si e “shantazhoi” Milazim Zeka, Fadil Hoxhën e RTK-së (Foto)

20:31 / E mërkure, 18 Tetor 2017

 

Depueti I Nismës Milaim Zeka duket se nuk ka “shantzhuar” vetëm qytetarë e drejtues të lartë të kompanive publikë në Kosovë siç ishte rasti me Agron Mustafëb e PTK-së.

Një mesazh “shantazhi” Milaim Zeka I ka dërguar edhe Fadil Hoxhës, kryetarit të Sindikatës së RTK-së. Siç ka treguar vetë Fadil Hoxha, këtë mesazh e ka marrë nga Milaim Zeka në vitin 2016 kur ai kishte kritikuar emisionin “Pa rrotla” të Milaim Zekës.

Përmbajtjen e këtij mesazhi e ka bër të ditur vetë Fadil Hoxha në një postim të tij në Facebook,

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400