Kjo deklaratë e Bajrush Morinës do t’i ‘nxejë gjakrat’ e komuniteti LGBTI

11:26 / E mërkure, 11 Tetor 2017

 

Analisti i njohur, Bajrush Morina nëpërmjet një statusi në “Facebook” ka komentuar një deklaratë të Çun Lajçin rreth futjes së Kosovs në Evropë, duke përmendur disa kushte.

Morina thotë se nuk dëshrion që vendi ynë të futet në BE duke përmbushur disa kushte.

“Çun Lajçi po thotë për “ME HY N’EVROPË” duhet me dhanë ose Çakorrin ose mu ba “dylber!” Qe besa paskam mbet pa shku n”Evropë se as Qakorrin tonë e as bythen time nuk e jap”, ka shkruar ai.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400