Kjo është gazetarja që po bën “partall” Hashimin e Ramushin dhe “sja nin” aspak, por bën poza! (Foto)

11:25 / E hëne, 05 Shkurt 2018

 

Gazetarja dhe bllogerja e njohur, Kimete Berisha është e njohur për fjalorin e saj popullor, por mjaft të ashpër me të cilin nuk kursen as figurat më të larta politike në Kosovë.

Nuk kursen as Hashim Thaçin e as Ramush Haradinajn, kurse si shumica e shqiptarëve, tregon simpati ndaj VV-sëF.

Veç kësaj ajo është e guximshme, sepse pas gjithë kritikave për “kokat” e shtetit, bën “poza” në stilin “spo ma nin” të cilat pastaj i shpërndan në rrjetet sociale, ku përveç mençurisë, nuk heziton ta eksponojë edhe bukurinë.

Prandaj edhe është një nga fytyrat më të klikuara dhe të pëlqyera.

Fotografia e Kimete Berisha

Fotografia e Kimete Berisha

Fotografia e Kimete Berisha

Fotografia e Kimete Berisha

Fotografia e Kimete Berisha

Fotografia e Kimete Berisha

Fotografia e Kimete Berisha

Fotografia e Kimete Berisha

Fotografia e Kimete Berisha

Fotografia e Kimete Berisha

Fotografia e Kimete Berisha

Fotografia e Kimete Berisha

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400