Kuka: Kjo është hipokrizi, nëse e kuptoj drejtë

12:55 / E enjte, 12 Korrik 2018
Driton Kuka nuk është aspak i kënaqur dhe ka reaguar me një postim në Facebook.

Driton Kuka ka reaguar ashpër me një postim në rrjetet sociale:

Hipokrizia nese e kuptoj drejt!
Plot politikana të Shtetit tim po madhërojnë sukseset e shteteve tjera e as që marrin mundin të urojnë sukseset e Sportistëve tonë!
Ka që skanë uruar as medaljen e artë Olimpike!
Golave të Xhakes dhe Shaqirit besa edhe të Januzajt u jam gëzuar edhe unë se janë Shqiptar edhe pse prezentojnë shtete të huaja por madhërimi i shteteve tjera e thurja e lavdeve pak e tepërt …
Kaq për Botërorin e futbollin!!!

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400