Kush e bëri kaq të bukur Milaim Zekën?

23:01 / E diell, 08 Janar 2017

 

Ja postimi që ka bërë Milaim Zeka në Facebook:

Njeriu qe ta fotografon shpirtin

Fadil Berisha, fotografi shqiptar, me fame boterore, ka fotografuar shume personalitete, shume vende, shume shtaze: luaje, qene e kuaje!
Ai ma ka fotografu shpirtin tim. Ma ka fotografu shikimin e qenit besnik, e njerezillekun e kalit, qe kurr nuk te shkele kur rrezohesh perpara tije.
I tille kam qene tane jeten. I tille do te mbetem deri ne vdekje!!!
Flm Fadil Berisha!

 

Image may contain: 1 person, smiling, standing and suit

Image may contain: 1 person, smiling, suit

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400