Ky është mesazhi i Smajl Latifit për qytetarët e Rahovecit

21:44 / E premte, 17 Nëntor 2017

 

Kandidati i AAK-së për kryetar, Smajl Latifi, i është drejtuar me një mesazh qytetarëve të Rahovecit. Ai ka thënë se tash janë veç një hap larg fitores së madhe.

Siç ka thënë Latifi kjo fitore e bën ata që t’i kthehet punës që e ka lënë në gjysmë.

“ Le të dalim se bashkë më 19 nëntor, të vendosim një fitore të madhe. Bashkë të vendosim që t’i kthehemi punës dhe projekteve të mëdha”, ka thënë Latifi.

Ky është mesazhi i plotë i tij në Facebook:

Mesazh për qytetarët e Komunës së Rahovecit!Ju lus ta shpërndani!

Publié par Smajl Latifi sur vendredi 17 novembre 2017

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400