Labinot Tahiri bën udhëtimin e parë, në krah të Pacollit (Foto)

11:17 / E mërkure, 11 Tetor 2017

 

Labinot Tahiri po i e shijon politikën në misione më të “thella”. Këngëtari i njohur kosovar, njëherit deputeti i AKR-së në parlamentin e Kosovës ndodhet në Hungari në një udhëtim zyrtar me Behxhet Pacollin.

“Duke shoqëruar delegacionin e ZV Kryeministrit dhe Ministrit të Punëve të Jashtme Sh.T.Z. Behgjet Pacolli në Budapest, në kuadër të takimeve bilaterale me partnerë dhe shtete mike të Republikës së Kosovës.Fillimisht zhvilluam takim me shtetin mikpritës Hungarinë e në vazhdim të ditës do të kemi takime të tjera me vendet e rajonit” shkruan Labi në Facebook.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400