Labinot Tahiri niset për Mitrovicë, për t’i dal në ndihmë Agimit (Video)

10:15 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Deputeti i AKR-së, Labinot Tahiri vazhdon të bëjë fushatë edhe në një komunë tjetër.

Pasi i doli në përkrahje Muharrem Svarqës, Labi kësaj radhe është nisur për Mitrovicë për t’i dalur në ndihmë Agim Bahtirit.

Në një video live në Facebook, Labi ka treguar agjendën e takimit të Bahtirit në Mitrovicë duke bërë thirrje që të votohet kandidati që sipas tij ka planin më të mirë për këtë komunë

Mirmengjesi!

Publié par Labinot Tahiri sur mardi 14 novembre 2017

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400