Lahi Brahimaj kujton luftën e UÇK-së me këto fotografi

11:53 / E mërkure, 10 Janar 2018

Ish-anëtari i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Lahi Brahimaj, është krenar me Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës.

Ai këtë e ka shprehur publikisht në rrjetin social facebook.

Brahimaj ka shpërndarë dhjetë fotografi nga lufta me ushtarë të UCK-së, pjesë e tyre është edhe Daut haradinaj

“UÇK, krenaria ime” ka thënë Brahimaj.

 

  

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400