Me lot Gani Geci ia jep lamtumirën nënës së tij, këto janë fjalët e dhimbshme (FOTO)

22:12 / E martë, 17 Tetor 2017

 

Ish deputeti i LDK-së, dhe ish ushtari i UÇK-së, Gani Geci, sot ia ka dhanë lamtumirën nënës së tij, e cila ndërroi jetë gjatë ditës së djeshme.

Përmes një postimi në fcebook, ai ka postuar disa foto, e ku publikimin e tyre e ka shoqëruar me disa fjalë të dhimbshme.

“Sot i dham lamtumirën e fundit nanes tonë NANES RABË . Ke qenë nanë me zemer të madhe , ke qenë shtylla e shtepisë sonë na mbajte ne jetë dhe te bashkuar tokë. Të gjithë ata qe dëshironin qe ty ti shofin lotët në faqe për bijtë e tu deshtuan . Zoti i degjoj lutjet tua dhe ne shtatë bijtë e tu ( thuprat e Skenderbeut ) të përcoll?m për në banesen e fundit si nji mbretëreshë . Faleminderit të gjith atyre qe sotë gjeten kohë për të ndarë dhimbjen me ne dhe qe ishin pjesëmarës në ceremonin mortore të Nanës Rabë!
Zoti t? bekoftë NANA RABË!”, ka shkruar Geci.

Fotografia e Gani Geci

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400