Mushkolaj: I turpshëm shkarkimi i zëvendësministrit Baliq

16:31 / E hëne, 22 Janar 2018

 

Zëvendësministri i Ministrisë së Administratës Publike, Numan Baliq sot është shkarkuar nga kjo pozitë me vendim të kryeministrit të Kosovës.

Analisti politik, Imer Mushkolaj, e ka komentuar këtë shkarkim të Zëvendësministrit Balic duke e quajtur të turpshëm.

Mushkolaj përmes rrjetit social, Facebook, ka shkruar se ajo cfarë është e sigurtë është se Numan Baliq nuk ka koketuar asnjëherë më regjimin e Milosevicit, dhe se loja me emërimin dhe shkarkimin e tij është e turpshme.

“E sigurt është se Numan Balic asnjiherë nuk ka koketu me regjimin e Milosevicit. Loja me emërimin dhe shkarkimin e tij është e turpshme.”, shkruan Mushkolaj në Facebook

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400