Mustafa: Lavdi veprës së Zahirit, Hakifit e Edmondit

16:04 / E mërkure, 31 Janar 2018

 

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka kujtuar veprën e luftëtarëve të lirisë, Zahir Pajaziti, Hakif Zejnullahu dhe Edmond Hoxha.

“Zahir Pajaziti, Hakif Zejnullahu dhe Edmond Hoxha i prinë luftës heroike për liri dhe dinjitet. Kosova nuk do t’i harrojë kurrë çlirimtarët e saj. Lavdi”, ka shkruar Mustafa në rrjetin social Facebook.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400