Një përgjigje e fort nga Shefqet Krasniqi për Ramush Haradinajn..!!

12:33 / E hëne, 09 Janar 2017

 

Ai ka thënë se përveç politikanëve me politikë ka drejtë dhe duhet të mirret edhe hoxha.

Madje ai ka paralajmëruar se nëse kish me hy në parlament do ta bënte llugë atë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400