Nuk do ta besoni kurrë se cilin kandidat për kryetar po e përkrah motra e Labinot Tahirit

10:27 / E mërkure, 11 Tetor 2017

 

Motra e deputetit të ri të Kuvendit të Republikës së Kosovës, Labinot Tahirit, ka befasuar të gjithë, duke e përkrahur kandidatin nga rradhët e LDK-së, Muharrem Sfarqen, shkruan Gazeta Korniza.

 

Si duket Anduena, ka bindje tjera politke nga vëllau i saj Labi. Ajo në një status në rrjetin social Facebook, ka falenderuar Muharrem Sfarqen për mbështetjen e dhënë nga ai për organizimin e festivalit “Amol”

Në këtë kohë fushate një status i tillë mund ta ndihmoj kryetarin e tanishëm të komunës së Ferizajt për t’i fituar zgjedhjet sepse dihet që Anduena është e njohur në atë rajon.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400