Nxënësve në Prishtinë u shpërndahen kifle të mykura në shkolla (FOTO)

13:21 / E mërkure, 18 Tetor 2017

 

Komuna e Prishtinës po ua shpërndanë kifle të mykura nxënësve të shkollave fillore në Prishtinë.

Këtë shqetësim e ka ngritur një prindë i cili në profilin e tij në Facebook ka treguar se fëmija e tij i ka sjellur prej shkollës, shkruan Infokusi.com

“Ja se me cka na i ushqejne femijet tane (Kifle te mykta) ne shkolla, nese ka organe te drejtesis nuk e di se cka presin ma shume kur jane ne pyetje femijet. Kete kifle sot femija im e ka sjell nga shkolla fillore Iliria – Prishtine”, ka shkruar Bujar Gashi.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400