Pal Lekaj del në terren edhe sot, ka një premtim për stinën e dimrit

12:42 / E shtunë, 11 Nëntor 2017

 

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj ka dalur në terren për të inspektuar punimet që janë duke u bërë në rrugën Kievë-Pejë.

Lekaj ka premtuar se dimri nuk do t’i zë rrugët me gropa.

“Në inspektim të disa punimeve që janë duke u kryer në rrugën Kievë – Pejë.

Dimri nuk duhet t’i zë me gropa disa rrugë që janë me të ngarkuara. Prandaj derisa nuk i kemi në tërësi magjistrale dhe autostrada rrugët tona, do të na duhet të bëjmë ndërhyrje ad-hoc për të sanuar dëmtimet” shkruan Lekaj në Facebook.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400