Plas humori me të dorëhequrit e VV-së: Nuk e deshët babën, e gjetët nënën!

22:00 / E premte, 04 Maj 2018

 

Analisti i njohur Haki Abazi nëpërmjet një postimi në facebooku është tallur me të dorëhequrit e VV-së, që tani kanë marrë partinë e Kaqusha Jasharit, PSD-në, duke ju thënë se më në fund e gjetën nënën.

 

Nuk kanë dashtë babë e paskan gjetë nje nënë. Humori nuk paska fund “, ka shkuar Abazi në fb.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400