Qytetari i shkruan Anitës, “nuk do të ju shkoj gjatë”, ja si përgjigjet ajo

14:06 / E mërkure, 10 Janar 2018

 

Anita Haradinaj në fotografinë e postuar bashkë me kryeministrin dhe bashkëshortin e saj, Ramush Haradinaj dhe fëmijët e tyre, me rastin e festës së Krishtlindjeve ka marrë komente nga më të ndryshmet.

Përveq urimeve për festat e fundvitit, ajo ka marrë edhe shumë kritika, për të bëmat e bashkëshortit të saj.

Njëri ndër komentet ishte ky:

“Mos u rrit mendje shum se nuk ka me shku shum gat se e kan kuptu populli se e kishe pas veq per veti edhe ju di te tjeret”. Por menjëherë ka reaguar edhe Anita duke iu përgjigjur këtij komentuesi.

“S’po di mo cka duhet njeri me bo, mendoj qe cdo cmim e kemi pagu”

Image

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400