Reagon Vlora Çitaku. Tregon se a ka hapur rast ndaj sulmueses së saj në SHBA

12:43 / E enjte, 18 Maj 2017

 

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku përmes një postimi në facebook ka treguar se si ka ndodhur sulmi ndaj saj dje në një universitet të Denverit, transmeton InfoPress.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400