Shokon Shefqet Krasniqi: Kuku për atë burrë që ia len gruas telefonin me ia kontrollu – Ja çka i gjen botën tjetër të dytë

16:55 / E hëne, 05 Shkurt 2018

 

Imami i njohur kosovar për deklaratat e tij kontraverse, hoxhë Shefqet Krasniqi, ka goditur përseri me një deklaratë

Hoxhë Shefqeti ka treguar se çka do të ndodh me gruan dhe burrin nëse gruaja ia kontrollon burrit mesazhet dhe nëse burri ia lejon një gjë të tillë gruas së tij

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400