Shpend Ahmeti kapet duke e shikuar live Arban Abrashin

12:30 / E premte, 20 Tetor 2017

 

Shpend Ahmeti e dëgjon se çfarë thotë Arban Abrashi. Kandidati i LDK-së për kryetar të Prishtinës ka pasur dje një intervistë në një televizion në Kosovë, ku kishte shpalosur programin e tij qeverisës për Prishtinën. E këtu u kap Ahmeti duke e shikuar live.

Kryetari aktual i kryeqytetit, gjithashtu kandidat për Prishtinën, Shpend Ahmeti, është zënë mat duke e shikuar live Arban Abrashin në këtë emision, derisa ky i fundit fliste për programin e tij qeverisës.

Shikojeni fotografinë e emisionit që ka hyrë live në Facebook, ku shihet se Shpend Ahmeti me profilin e tij ishte duke e shikuar:

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400