Shpend Ahmeti nën ‘ethe’, numëron orët … (Foto)

13:14 / E diell, 19 Nëntor 2017

 

Shpend Ahmeti duket të jetë nën ‘ethe’.

Kandidati i VV-së për kryetar të Prishtinës, ore më parë ka kryer obligimin e tij si qytetar derisa ka votuar në shkollën fillore “Faik Konica, shkruan Indeksonline.

Shkrimi i tij i plotë në Facebook:

Edhe gjashtë orë deri në mbyllje te vendvotimeve. Ju ftoj gjithëve të shfrytëzoni të drejten tuaj.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400