Simpantizantët e PDK-së në mbështetje të LDK-së?

12:19 / E enjte, 18 Maj 2017

 

Ish- zëvendësi i ministrisë së Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj mëngjesin e sotëm ka marrë një mesazh shumë interesant.

Atij i ka shkruar një simpatizant i Partisë Demokratike të Kosovës dhe këtë mesazh Gecaj ka vendosur ta postoj në rrjetin social Facebook me mbi shkrimin “NJËRA NGA SHUMË POROSITË TË CILAT PO I PRANOI DITËVE TË FUNDIT NGA ELEKTORATI I PDK-AAK-NISMA…((teksti pa ndërhyrje)”, ka shkruar Gecaj.

Në mesazhin që Gecaj ka pranuar, shkruan:

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400