Veseli: Faleminderit Akil dhe Distria! Dhurata më e mirë në 10 vjetorin e pavarësisë

20:54 / E shtunë, 10 Shkurt 2018

 

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli thotë se medalje e artë e Akil Gjakovës dhe ajo e bronzta e Distria Krasniqi në Grand Slemin Botëror të xhudos të mbajtur në Paris, janë dhurata për 10 vjetorin e pavarësisë.

“Faleminderit Akil dhe Distria! Dhurata më e mirë në 10 vjetorin e pavarësisë!”, ka shkruar Veseli në llogarinë e tij në facebook.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400