Veseli: PDK-ja, platformë kryesore e lidershipit të grave (Foto)

14:36 / E martë, 17 Tetor 2017

 

Kreu i PDK-së, Kadri Veseli, në një tubim elektoral me gra në Mitrovicë, ka thënë se PDK-ja po shndërrohet në platformën kryesore të lidershipit të grave në Kosovë.

“Me Valdeten, Sabihanë, Gonxhen dhe me shumë zonja e zonjusha të tjera të Partisë Demokratike të Kosovës, ne po shndërrohemi në platformën kryesore të lidershipit të grave në Kosovë”, ka shkruar Veseli.

22491875_862340107274530_4519441537879238720_n

22489822_862340103941197_2933517162705939303_n

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400