VIDEO/ Incidenti në Suedi: Kur Titos ndihmësi i tij ia ndrydhë dorën me derën e makinës dhe reagimi i tij

13:34 / E mërkure, 09 Gusht 2017

 

Videoja tregon momentin se si Josip Broz Tito pësoi një aksident të pazakontë në vitin 1976, kur ai shkoi të vizitojë Kryeministrin e Suedisë Olof Palme.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400