Xharra:Sonte qenka ndarë nga jeta profesori im Ramiz Kelmendi, i cili ishte “shkaktar” që unë sot jam në gazetari

22:50 / E mërkure, 11 Janar 2017

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400