Xhevahire Izmaku: Takon mësimdhënesit e Vushtrrisë që mbështesin PDK-në

14:47 / E martë, 17 Tetor 2017

 

 

Deuptetja nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Xhevahire Izmaku, ka takuar mësimdhënësit e Vushtrrisë që janë shprehur të gatshëm të mbështesin kandidatin e kësaj partie për komunën e Vushtrrisë, Ferit Idrizin, shkruan “Infopress”.

 

Ajo ka thënë se besimi i madh që tregojnë të gjithë për figurën e Feritit, i bën krenarë PDK-në.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400