10 monedha të periudhës ilire

16:02 / E premte, 20 Prill 2018

Aurenc Bebja*, Francë – 4 Nëntor 2016 

14883637_10154697913042937_1706818676853758446_o14889804_10154697913082937_724304085915649105_o14889843_10154697913067937_6880694200191035066_o14902973_10154697913052937_6733381457947247256_o14918847_10154697913092937_882419362473763909_o14918936_10154697913117937_7497751675365217440_o14939601_10154697913032937_4715694432255659974_o14976679_10154697913062937_7204361635107654544_o14991182_10154697913097937_8352738268801891155_o15000153_10154697912992937_9152516865796530479_o

 

 

* Çdo gazetë online apo print, çdo portal që merr këtë publikim duhet të citojë burimin  e  informacionit si në vijim – Aurenc Bebja, Blogu © Dars (Klos), Mat – Albania : http://www.darsiani.com/la-gazette/10-monedha-te-periudhes-ilire/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400