APEL PËR NDIHMË!

18:15 / E mërkure, 04 Janar 2017

 

Publicisti i njohur dhe autori i shumë botimeve të dashura për publikun z.Altin Kocaqi është në gjendje të rendë shëndetësore dhe ka nevojë për ndihmën sa më shpejt. Si pasojë e një aksidenti z. Kocaqi ka 10 ditë i shtruar ne spitalin e Traumës në Tiranë me një plagë që çdo ditë e më tepër po i rrezikon jetën.

Ju lutem kush ka mundësi të ofrojë ndihmë financiare në këto llogari bankare:

  1. Swift code i bankes credins është CDISALTRXXX. IBAN: AL 70 2121 1047 0000 0000 0011 3623.

Për çdo gjë mund të komunikoni edhe në këto numra të telefonit:  0355692298598 ose 0355674475229.

Po ashtu do të ishte mirë që nëse dikush do të jepte ndihmë në asitencë mjëksore.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400