Ja si i prisnin grekët gjithë gëzim pushtuesit fashistë në Çamëri

23:00 / E martë, 01 Maj 2018

 

Kjo foto tregon grekët dhe mitropolitin e tyre presin me gëzim ushtarët dhe gjeneralët italianë në nëntor të vitit 1940 në Çamëri.

Po ku janë ata çamët bashkëpunëtorë të italianëve?

Ende shkenctarët grekë dhe politikanët e tyre s’po na e vërtetojnë bashkëpunimin e çamëve me italianët. Nikos Kotzias dhe Panajotis Barkas çfarë thonë për këtë foto? 27.al

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400